Proč pracovat v Projekci Machač

29. listopadu 2019

2 týdny na zkoušku a pak si řekneme, jestli nám to vyhovuje, to zní fajn ne?

Ing. Matěj Machač

 

Máme svou práci rádi a dáváme ji hodně, ale ne vše. Máme pevnou pracovní dobu a po práci se nenecháme rušit.  V kanceláři panuje dobrá nálada. Někdy zavládne ticho, ale spíše ticho soustředění, které je často potřeba, když se přemýšlí. Chováme se k sobě přátelsky a vše probíráme, tak aby nás to bavilo.

Takže první proč… Protože nepracujeme ve stresu, ale v pohodové práci, která nás baví.

 

Jsme tým mladých inženýrů s citem pro estetiku. Naše projekty tvoříme funkčně. To znamená, že jsou opravdu dílem, podle kterého se staví. Dbáme na kvalitní návrhy. Každý náš návrh je promyšlený do nejmenších detailů, aby byl kvalitní, jednoduše proveditelný a pro investora co nejlevnější.

Tyto skutečnosti naznačují, že si za našimi projekty opravdu stojíme a při práci u nás se dozvíte, jak se správně provádí projekt, se kterým je investor spokojen.

 

Takže druhé proč… Protože poznáte, jak správně pracuje stavební inženýr.

 

Kancelář máme v centru Pardubic. Je tu parkování, 2 minuty pěšky je park a máme i soukromou zahradu. Zahrada je opravdu velká a klidná. Někdy si v létě doneseme stoly na zahradu a pracujeme tam. Někdy jedeme i jinam do přírody a pracujeme třeba někde u potoka.

Takže třetí proč… Protože máme příjemné pracovní prostředí.

 

Práce samozřejmě musí přinášet výnos. Všechny benefity by byli zbytečné, kdyby si člověk dobře nevydělal. Nabízíme nadstandardní platové ohodnocení. Samozřejmě se nový projektant musí patřičně zaučit a podle toho na jaké je úrovni a jak kvalitně odvádí svou práci, je mu i postupně plat zvedán.

Takže čtvrté proč… Protože platíme dobře.

 

Působíme jak na Pardubicku, tak i v Praze, kde máme druhou kancelář. Takže k nám přicházejí projekty i z nejproduktivnějšího kraje Česka. To znamená, že se nám pod ruku dostávají různorodé a zajímavé projekty. Novostavby i rekonstrukce, rodinné domy, bytové domy, ale i budovy občanské vybavenosti, kanceláře, prodejny. Architektonicky zajímavé i méně zajímavé J.

Takže páté proč… Protože naše práce není jednotvárná a stále se setkáváme s novými věcmi.

 

Odpočinuté hlavě se lépe přemýšlí. Když je člověk čerstvý, tak mu jde práce lépe a více ho baví. My to víme, tak každý den máte placenou pul hodinu, v rámci osmihodinové pracovní doby free a můžete se jít třeba projít nebo zacvičit. Je to málo? Kde tohle jinde mají? 

Takže šesté proč… Protože nejsme stroje a tak k tomu přistupujeme.

 

A když jste unavení a nic se Vám nechce. Ne do práce se musí i tak, ale máme na to jednoho pomocníka. Jmenuje se kofein. U nás máte zdarma neomezené množství kvalitní kávy.

 

A nakonec sedmé proč… Protože máme kafe, hodně kafe :D 

 

Zaujali Vás důvody proč pracovat v Projekci Machač?

Máte střední školu stavebního směru a praxi nebo vysokou školu stavebního směru?

Jste dochvilní a spolehlivý?

Pokud umíte v Archicadi, tak je to výhoda. A jestli máte řidičák tak je to taky výhoda.

Ozvěte se nám! Setkáme se a dozvíte se vše potřebné. Pokud si padneme do oka, zkusíme si spolupráci nezávazně (ale s platem) na 2 týdny. Protože jen při zkoušce se dozvíme, jestli to opravdu bude takové, jak si to představujeme a pak se případně domluvíme pevně a dlouhodobě.