Kolik stojí naše služby?

Jelikož je každý projekt individuální, nelze napsat obecně, kolik naše služby stojí. Je potřeba se osobně sejít ať už u nás v kanceláři nebo na místě stavby, vše probrat, zjisit co je Vaším požadavkem a na základě reálných potřeb určit cenu díla.

NAŠE CENA

Projektovou dokumentaci pro stavební povolení vypracujeme již tak detailně, že se dá podle ní stavět. Tudíž je o něco dražší než běžná PD (projektová dokumentace) pro stavební povolení, ale výrazně levnější oproti PD pro provádění.

Abyste alespoň cenu našich služeb dokázali zařadit, pomůže Vám tento graf:

Info:

K naším projektům přistupujeme tak, aby byli opravdu na stavbě použitelné. To znamená, že neděláme projekty "jen aby prošly stavebním povolením". Každý klient požaduje jinou kvalitu, u nás najdete především propracované projekty, které ovšem nejsou předražené.

"Investice desítek tisíc do přípravy stavby zachrání statisíce během realizace!"

Studie

Každý projekt musí začít studií. Studie slouží, aby se projektant dohodl s investorem co se vlastně bude navrhovat.

PD pro stavební povolení

PD (projektová dokumentace) pro stavební povolení se dělá tak, aby byla srozumitelná pro úředníky, ale nemá se podle ní stavět.

PD pro provádění

PD (projektová dokumentace) pro provádění stavby se má udělat po získání stavebního povolení a je to dokumentace podle, které se má stavět.