Badmintonová hala v Rakousku

26. května 2023
1

Jako architekti a projektanti badmintonové haly jsme se snažil vytvořit prostor, který by vyhovoval potřebám sportovců a zároveň by byl vizuálně atraktivní. Hala se nachází v Rakousku a je určena pro tréninkovou přípravu a soutěže s malým obecenstvem.

Ing. Matěj Machač
Ing. Matěj Machač

Hala je postavena z betonových sloupů s výplní z keramických tvárnic. Konstrukce střechy je z ocelových vazníků, které jsou v interiéru přiznány. Podhled doplňuje kvalitní osvětlení, které je vhodné právě pro hraní badmintonu, u kterého je velice častý pohled sportovců směrem vzhůru. Podhled je doplněn o další nezbytné konstrukce jako jsou například prvky pro tlumení ozvěny.

Podlaha badmintonového kurtu je tvořena zeleným PVC, které zajišťuje správnou adhezi a absorpci nárazů. Interiér stěn je zbarven do žluta a šeda, což vytváří příjemnou a moderní atmosféru.

Hala obsahuje recepci, šatny pro sportovce, zázemí pro zaměstnance, sklady, hygienické zázemí a komunikační prostory. Vybavení je moderní a funkční, aby sportovci mohli trénovat a soutěžit v nejlepších podmínkách.

Badmintonová hala je navržena tak, aby splňovala nejvyšší standardy v oblasti sportovní architektury. Výsledkem je prostor, který je nejenom maximálně vyhovující a bezpečný, ale také vizuálně atraktivní a podporuje všechny potřeby sportovců.

Celkově lze říci, že tato badmintonová hala je moderním sportovištěm, které je plně vybaveno pro trénink i soutěže v badmintonu. Je navržena s ohledem na potřeby sportovců, aby se mohli plně soustředit na svůj trénink a dosahování nejlepších výsledků.

Pojďte se potkat přímo nad vaším projektem
Domluvit schůzku