Ocelová skladovací hala

26. května 2023
3

Tato ocelová hala byla navržena pro skladování složeného nábytku v krabicích (podobně jako v Ikey), v budoucnu však nebude problém halu využít i pro skladování jiného typu zboží.

Ing. Matěj Machač
Ing. Matěj Machač

Hala je vyrobena z oceli a stojí na betonových patkách. Betonová podlaha, která je navržena pro pojezd vysokozdvižných vozíků je celoplošně izolována XPS polystyrenem. To poskytuje vysokou odolnost vůči soustředěnému tlaku a jednolitou tepelnou izolaci.

Fasáda haly je řešena z kompozitních panelů typu Kingspan, složených z ocelového povrchu a PIR jádra. Tyto panely poskytují vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům a jsou snadno udržovatelné. Stejným způsobem je řešena i střecha.

Vnitřní prostor bude obsahovat regály, které budou pevně upevněny na betonovou podlahu a na ocelovou konstrukci střechy. Díky tomu bude zajištěna vysoká stabilita a bezpečnost skladování. Vysoká ocelová konstrukce haly umožňuje maximalizaci skladovacího objemu.

Také bylo navrženo moderní osvětlení, které přispívá k úspornosti a ekologičnosti provozu. Tyto prvky jsou důležité, aby hala byla co nejefektivnější a aby se minimalizovaly náklady na provoz.

Celkově se jedná o funkční a spolehlivou skladovací halu, která splňuje všechny potřebné požadavky na skladování složeného nábytku.

Pojďte se potkat přímo nad vaším projektem
Domluvit schůzku