Přístavba malého rekreačního objektu

26. května 2023
1

V malé obci v českých horách se plánuje výstavba malého rekreačního objektu, který bude sloužit jako útočiště pro rodinu milovníků horské přírody provozující pěší túry. Architektonický návrh byl inspirován tradičními horskými chatami a využívá tradiční materiály.

Ing. Matěj Machač
Ing. Matěj Machač

Objekt bude částečně obložen dřevěným obkladem a bude omítnutý ve světlých barvách, aby co nejvíce zapadal do okolní krajiny. Díky využití dřevěného obkladu bude mít objekt příjemnou a tradiční atmosféru.

Rekreační objekt bude tvořen dvěma nadzemními podlažími, která nabídnou dostatek prostoru pro pohodlné ubytování investorů. Interiér bude navržen moderně a účelně, aby co nejlépe vyhovoval potřebám rodiny. V objektu bude umístěn kuchyňský kout propojený s obývací místností, dále ložnice, dětský pokoj a koupelna s toaletou.

Tento rekreační objekt je skvělým řešením pro rodinu investora. Jeho moderní architektura s dřevěným obkladem se snoubí s okolní krajinou a vytváří tak harmonické prostředí. Zkrátka ideální místo pro načerpání nových sil v srdci českých hor.

Pojďte se potkat přímo nad vaším projektem
Domluvit schůzku