V těchto 5 bodech se lišíme od ostatních

Dokumentace podle které se staví

Dokumentace podle které se staví

V mnoha kancelářích nejdříve zpracují dokumentaci ke stavebnímu povolení, která je jen pro úředníky. Až pak dělají prováděcí dokumentaci, podle které se staví. Investor tak platí 2x. Nebo se někteří investoři odváží stavět podle dokumentace pro stavební povolení, což se často prodraží mnohonásobně více, jelikož se vše domýšlí na stavbě s dělníky, což se opravdu nevyplácí. U nás v Projekci Machač jsme obě tyto dokumentace spojili a nemusí se tak platit 2x. Náš projekt je propracovaný do detailu pro stavbu a zároveň se použije i pro získání povolení.

Databáze stavebních firem a řemeslníků

Databáze stavebních firem a řemeslníků

Našim klientům zdarma předáme celou databázi ověřených řemeslníků i stavebních firem z Pardubicka a okolí. Stovky úhledně rozdělených kontaktů, které jsme nahromadili za několik let, investorovi zajistí mnoho cenových nabídek na jeho stavební dílo a pak si pouze vybere ty nejvhodnější adepty.

Cena realizace stavby

Cena realizace stavby

Ještě než je projekt vypracován, přesně spočítáme, kolik bude stát realizace stavby. Navrhneme tedy objekt přesně podle finančních možností investora.

Komunikace

Komunikace

Důkladně komunikujeme s investorem a rozumíme jeho potřebám. Na mnoho typů staveb máme vytvořený systematický postup tvorby. Vyměníme si mnoho mailů a telefonátů. Proto jsou naše architektonické studie tak propracované a investoři spokojeni.

Nestřílíme od pasu

Nestřílíme od pasu

Navrhujeme na základě provedených sond. Například zajišťujeme hydrogeologický průzkum, díky kterému navrhneme nejideálnější základy. Ušetříme tak investorovi spoustu peněz, jelikož nebudou předimenzované, ani poddimenzované. Věřte, že průzkum je výrazně levnější než mnoho kubíků betonu navíc.

Prohlédněte si naše projekty
Pardubice