O nás

Inženýrskou a architektonickou činnost v Projekci Machač máme postavenou na čtyřech základních pilířích a to jsou:

#1

Propracované architektonické studie

K čemu by byl kvalitní projekt, který by byl technicky propracovaný, dům by stál stabilně, bez závad, zatékání, avšak funkčně, prostorově a esteticky by nesplňoval požadavky uživatele a nezapadl do tamější zástavby? Byl by to zpackaný projekt.

 

Základem celého stavebnictví je kvalitní architektura, proto v Projekci Machač spolu s architekty a inženýry navrhujeme pouze výjimečné domy. Dům musí být promyšlený, ani 1 m2 nesmí přijít nazmar, naopak každá píď musí dávat smysl. Esteticky musí odpovídat vkusu majitele a je nutností, aby ctil místní prostředí.

 

Objekt bude na svém místě desítky, možná i stovky let, na stavbě bude pracovat velké množství lidí a bude stát velké finance, tak proč by neměl být dokonalý?

#2

Tvorba dokumentace, podle které se staví

V Projekci Machač nikdy nekončíme u dokumentace pro stavební povolení. Naše projekty jsou propracované a slouží k realizaci stavby. Navrhujeme konkrétní materiály a máme spočítány všechny parametry, které konstrukce musí splňovat. Přemýšlíme i nad tím, aby byl dům jednoduše proveditelný.

 

Víme, že kdyby investor dostal pouze naši dokumentaci pro stavební povolení, bude schopen podle ní stavět. A tak jsme se rozhodli, že nikdy nebudeme tvořit jen dokumentaci, která není dokonalá a určená pro realizaci.

#3

Ekonomické propočty a odborné analýzy

Máme kompletně spočítaný finanční smysl všech konstrukcí, které navrhujeme, veškerých materiálů, jenž uvádíme do projektů a technologií, které doporučujeme. V Projekci Machač neřešíme provize. Naše domy jsou navrženy vždy finančně co nejefektivněji s ohledem na investora.

 

Na vše máme zpracované podrobné analýzy. Víme, které vytápěcí systémy jsou nejvýhodnější, se kterými materiály je nejsnadnější práce a které jsou nejlevnější i vůči dalším souvrstvím, jenž je nutné použít. Neustále sledujeme trh, jeho vývoj a novinky.

#4

Spolupráce s odborníky na danou problematiku

Nikdo na světě nerozumí všemu, což si o sobě nemyslíme ani my v Projekci Machač. Máme proto vytvořenou širokou strukturu externích odborníků na veškerou stavební problematiku a neustále s nimi konzultujeme naše projekty.

 

Víc očí víc vidí, a tak naše projekty prochází několikastupňovou kontrolou. Ať už se jedná o výbušné prostředí, chemicky nebezpečné látky nebo o rozložení domu z hlediska Feng Shui, konzultujeme vše se specialisty daného oboru, aby byly vždy splněny nejvyšší nároky.

2014 - doposud

Historie Projekce Machač

Projekce Machač byla založena v roce 2014 Ing. Matějem Machačem. Rodilý jihomoravský Hodoňák vystudoval Stavební inženýrství na VUT v Brně. Od roku 2005 do roku 2014 byl externím pracovníkem pro projekční kancelář Jany Šlancarové v Břeclavi a poté pro architektonický ateliér Ing. arch. Jana Mádlíka z Hradce Králové, kde sbíral zkušenosti.

 

Po osamostatnění v roce 2014, začal Ing. Matěj Machač pracovat na volné noze v Pardubicích pod názvem Projekce Machač. Postupně byl rozšiřován tým a tvořila se profilace kanceláře, která vykrystalizovala v zaměření na komerční objekty, bytové domy a domy pro bydlení.

 

V Projekci Machač je ročně navrženo přes 30 kvalitně propracovaných objektů. Postupně se jedná o větší a větší stavby. Naším cílem je spokojený klient, který obydluje kvalitní architekturu s technicky propracovanými detaily.

Získat nezávaznou cenovou nabídku
Ing. Matěj Machač
Ing. Matěj Machač
Hlavní projektant

Proč spolupracovat s Projekcí Machač?

Analýzy

Na každý detail máme zpracované
analýzy. Díky tomu tvoříme
kvalitní a ekonomické domy.

Prohlédnout některé analýzy
Jeřáb

Podle našich projektů se staví,
nejedná se jen o nějaký kus
papíru pro úředníky.

Stáhnout ukázkový projekt
Opera v Sydney

Tvoříme kvalitní
architekturu, která je dobře
hodnocena.

Prohlédněte návrhy staveb
Seřadit od A do Z

Všechny služby pod jednou střechou:

  • Architektonické studie
  • Projektová dokumentace (stavební povolení, prováděcí)
  • Projekty rodinných domů
  • Developerské projekty
  • Jednání s úřady (inženýring a inženýrské služby)
Prohlédněte si naše služby
160+
staveb na míru
19
let praxe
800+ mil. Kč
prostavěno
Získat nezávaznou cenovou nabídku

Máme nejlepší hodnocení na Google

Naše hodnocení je nejvyšší mezi architektonickými a projekčními kancelářemi v Česku

5.0
Celkové hodnocení na Google
Hvězdička Hvězdička Hvězdička Hvězdička Hvězdička
Zobrazit všech 51 recenzí
HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
1. prosinec 2023
Projekce Machač je velice vstřícná firma. Pružně reaguje na požadavky projektu a přitom maximálně vychází vstříc svým partnerům. Rozhodně ji doporučuji.
Pavel K.
HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
26. září 2023
Díky panu Machačovi se nám splnil sen o vlastním bydlení. Komunikace po celou dobu probíhala perfektně. Věci, které nám zpočátku připadali zbytečné nyní s odstupem času velmi oceňujeme. Šetříme energie a máme prostorné bydlení v blízkosti centra obce. Velmi doporučuji si sjednat schůzku a vyslechnout si pana Machače.
Petr T.
HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
5. září 2023
Velké poděkování Pánu Machačovi příjemné jednání. Všem doporučuji. :-)
Jan H.

Sledujte nás na sociálních sítích

Facebook
/ProjekceMachac
692 sledujících
Instagram
@projekce_machac
2303 sledujících

Nezávazné nacenění našich služeb

První schůzka u nás v kanceláři je zdarma a sdělíme vám tyto informace:

Sjednejte si s námi schůzku

Telefon
732 861 769
9:00-16:00 Po-Pá
Obálka
machac@projekcemachac.cz

a potkejme se v kanceláři v Pardubicích, v Praze nebo online

Kancelář Pardubice

17. listopadu 216, 530 02 Pardubice I

Kancelář Praha

Oldřichova 34, 128 00 Praha - Vinohrady

Fakturační adresa: Ing. Matěj Machač, Stavařov 99, 530 09 Pardubice, IČO 76675190

Jsem plátce DPH 

Pardubice